vratnepenize.cz

Help - Monitor.cz

Monitor.cz - Představení projektu.

  1. Monitor.cz je srovnávač cen a je produktem firmy Retail Info s.r.o.
    Cílem projektu je přinést Vám - návštěvníkům přehled o cenách jednotlivých produktů v internetových obchodech v České republice. Monitor.cz ve své databázi denně srovnává ceny více jak 700 internetových obchodů. Monitor.cz je váš nákupní rádce, který Vám pomocí unikátního fulltextového vyhledávání pomůže najít to zboží, které splňuje většinu Vašich představ. Na toto Vámi vybrané zboží jsou následně navázány aktuální nabídky předních českých e-shopů. Monitor.cz Vám pomůže nejen najít a vybrat ten správný produkt, ale zároveň Vám pomůže najit a vybrat i ten správný e-shop, v kterém se Vám vyplatí nakoupit.

Monitor.cz - Jak vyhledávat.

  1. Vyhledávání na Monitor.cz je zajištěno pomocí unikátního fulltextového vyhledávání
    Na každé stránce můžete vyhledat Vámi požadovaný produkt a to tím, že napíšete jeho název, nebo část názvu do okna "CO HLEDÁTE" v horní části stránky. Poté stačí stisknout enter, nebo kliknout na tlačítko vedle okna a Monitor.cz vyhledá Vámi zadaný dotaz mezi produkty a nabídkami ve své databázi. Včechny výsledky hledání zobrazí přehledně na jedné stránce kterou si popíšeme v následujícím odstavci.

Monitor.cz - Orientace ve výsledcích vyhledávání.

  1. Zobrazení výsledků vyhledávání na Monitor.cz a orientace v nich je důležitá a velmi potřebná pro výběr správného produktu.
    1. vyhledání produktu - jsem přímo v produktu 2. vyhledání ve výsledcích vyhledávání


Můj účetPřihlásit

Založit účet

Zaslat heslo

Reklama

Facebook

© copyrights Retail Info s.r.o., grafický projekt a design Studiotg Agencja Interaktywna